Firestick için iNat TV – Firestick’te iNatTV Apk’yi İndirin

Günümüzde insanlar sinemaya gitmek yerine evde en sevdikleri film ve dizileri izleyerek eğlenmekten alıkonulmaktadır. Ancak çoğu eğlence öğesi bir abonelikle birlikte gelir ve bir abonelik için para gerekir. Tasarruf etmek için internette farklı web sitelerinde arama yapıyor ve sorunlarla karşılaşıyoruz. Piyasada bulunan mod APK’larını geliştirmenin ana nedeni budur.

iNat TV, birinci sınıf şeyler ve her şeyde bize yardımcı olan akış platformlarından biridir. Abonelik gerektirmeyen ve en yeni filmleri ve devam eden TV şovlarını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Yazımızda özelliklerine ve kurulum sürecine bakacağız.

iNat TV APK

Teknoloji pazarında, aşağıdakiler gibi çok sayıda akış platformu vardır; Eğlenceli içerik izlemenizi sağlayan Netflix, Amazon Prime, Hulu veya Disney. Ancak, bu uygulama bir abonelik gerektirir ve bu masrafların karşılanması hiç de kolay bir iş değildir. Cihazlarınıza iNatTV yüklediyseniz, tek bir kuruş ödemeden onları izleyebilirsiniz. Android, iOS, Firestick, Smart TV ve PC’lere yükleyebilirsiniz.

iNat TV APK’nın Özellikleri

Sınırsız İçerik: İnternette dolaşıyorsanız ve hala en sevdiğiniz içeriği indiremiyorsanız, iNat TV APK’yı yükleyin. Burada çok sayıda trend olan filmi ve en yeni TV şovlarını izleyebilirsiniz. Canlı spor akışı ile kendinizi eğlendirebilirsiniz.

Kayıt ve abonelik yok: Uygulamanın akış hizmetlerini kullanmaya başlamak için yalnızca yükleme yeterlidir. Bunun nedeni, herhangi bir kayıt veya abonelik gerektirmemesidir.

Harici Video Oynatıcı: iNatTV, mükemmel dahili video oynatıcı desteği ile birlikte gelir. Bununla rahat değilseniz, aşağıdaki gibi herhangi bir video oynatıcı ekleyebilirsiniz; Kolaylık için MX Player veya VLC Player.

Çoklu Kategoriler: iNat TV, aşağıdaki gibi farklı türlerden filmler veya TV şovları seçmenize olanak tanır; Suç, Gerilim, Komedi, Romantik, Macera, Aksiyon veya Bilim Kurgu.

Firestick’e iNat TV Nasıl Kurulur?

1. Firestick’i açın ve ayarlara gidin.

2. Görünen seçeneklerden My Fire TV’yi seçin.

3. Geliştirici seçeneklerine gidin ve “Bilinmeyen kaynaklardan Uygulamalar”ı etkinleştirin.

4. Ana ekrana geri dönün ve bul düğmesine tıkladıktan sonra aramayı seçin.

5. Downloader adlı bir uygulama ile arama yapın.

6. Sarı renkli Downloader simgesine tıklayın ve yükleyin.

7. Açın ve dosyalara ve medyaya erişmesine izin verin.

8. Bu bağlantıyı URL çubuğuna yapıştırın: https://inattv.org/dl

9. Bağlantıdan iNat TV Uygulamasını indirin.

10. Dosyayı indirdikten sonra kur’a tıklayın ve kurulum işlemini başlatın.

11. Kurulumu tamamladıktan sonra Bitti’ye tıklayın.

12. Depolama alanından tasarruf etmek için APK dosyasını silin.

13. Sil düğmesine tekrar tıklayın.

14. Artık uygulamalara gidebilir ve en sevdiğiniz filmi veya web dizisini iNat TV ile izleyebilirsiniz.

Çözüm

iNat TV, kullanıcılarını herhangi bir miktarda almayan yasal bir uygulamadır. Reklamsız içerik izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz ve ayrıca farklı dilleri ve video kalitelerini de destekler. Web dizilerini, filmleri ve canlı sporları izlemeyi sevenler, iNatTV ile herhangi bir yerde oturarak cihazlarında her şeyin tadını çıkarabilirler. Ayrıca kullanıcılarını en yeni filmler ve trend olan TV şovları ile günceller.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *