PC için iNat TV - Windows / Mac'te iNat TV Apk'yi indirin

Çoğu insan aşağıdaki gibi trend olan içerikleri izlemekten keyif alır; Akıllı telefonlarında Filmler, TV Şovları, Animeler ve Spor. Ancak bunları PC gibi daha büyük bir ekranda izlemeyi denediniz mi? Akıllı telefonunuz bildirim, SMS, arama gibi kesintilere neden oluyorsa farklı bir zevk getiriyor. Abonelik gerektiren n sayıda uygulama olmasına rağmen, Netflix, Amazon Prime, Disney ve HBO, akış izleme öğeleri üzerinde çalışan ücretli uygulamalardan bazılarıdır.

Bu aboneliklerden kurtulmak ve internetten indirmek için geliştiriciler mod APK’ları kullanmaya karar verdiler. Ve iNatTV, ücretsiz servisleri ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile resimlerin arasına girdiğinde. İnsan ilgi duyduğu her şeyi izleyebilir. Bu yazıda kurulum yöntemini, özelliklerini ve nasıl çalıştığını göreceğiz.

iNatTV App

Mod APK’lar, film, canlı TV ve Web dizileri izlemek için tek bir yere gelmemizi sağlayan bazı OTT platformlarının değiştirilmiş sürümleridir. Bu uygulamalar yasa dışı ve zararlı içerikleri izlemenize izin vermez ve ayrıca belirli izinleri kaldırır. iNatTV, başlıca ücretli web sitelerinin tüm trend ve en son sürümlerini içerir ve tek bir platformda keyfini çıkarmanızı sağlar.

Inat TV Özellikleri

Kullanıcı dostu: iNatTV, gezinmek için basit ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Farklı cihazlarda çalışabilmesi için cihaz desteği ile birlikte gelir. Bir PC, Firestick, Smart TV veya Android’e yükleyebilirsiniz.

Çevrimdışı indirme: Bir şeyler izlemek için zamanınız yoksa ve bazı veriler bıraktıysanız, belirli bir filmi veya TV şovunu çevrimdışı olarak indirebilirsiniz. Çevrimdışı bir indirme listesi yapın ve daha sonra boş zamanınızda izleyin.

Harici Oynatıcı desteği: Varsayılan oynatıcısıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, harici oynatıcıların şunları beğenmesine izin verin; VLC Player veya MX Player buna katılır. Ancak, yerleşik varsayılan iNatTV medya oynatıcısı nedeniyle bu sorunla karşılaşmazsınız.

Ücretsiz: Mükemmel özelliklerinden biri, herhangi bir miktar veya kayıt ücreti almamasıdır. Diğer uygulamaların aksine, tamamen ücretsizdir ve hiçbir gizli maliyeti yoktur.

PC'ye iNatTV Nasıl Kurulur?

Bir PC’ye kurulum, bir emülatör gerektirir çünkü onu doğrudan Windows veya Mac’e kuramazsınız. Cihazda başarılı bir kurulum için aşağıdaki adımları izleyin.

Android Emülatörlerinden birini Nox Player veya BlueStacks’ten indirmeyi seçebilirsiniz.
BlueStacks kurulumu için şu URL’ye gidin: https://www.bluestacks.com/
Nox Player’ı indirmek için şu bağlantıyı ziyaret edin: https://www.bignox.com/
Öykünücüyü indirdikten sonra .exe dosyasına iki kez tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın.
Kurulumun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden bekleyin.
Daha sonra emülatörde yeni bir hesap oluşturun.
Şimdi, herhangi bir tarayıcı aracılığıyla güvenilir bir web sitesinden iNatTV APK’yi indirin.
Şimdi indirme dizininize gidin ve iNatTV APK’sını bulun ve birlikte aç’ı seçin.
Bundan sonra emülatör, iNatTV APK’sına erişme hakkına sahiptir ve kurulum işlemine başlayacaktır.
Son olarak, öykünücünün ana ekranında iNatTV APK simgesini görebileceksiniz.

Çözüm

Akış modu APK’larından bahsettiğimizde, iNatTV diğerlerinin altında durmuyor. Herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir filmi veya TV şovunu yayınlayabilirsiniz. 360p, 480p, 720p veya 1080p’de her türlü şeyi izleyebilirsiniz. iNatTV, birden fazla kaynaktan çevrimiçi izleme bağlantıları alan yasal bir APK’dir. Gibi sayısız kategoriden izlemeyi seçebilirsiniz; Suç, Aksiyon, Belgeseller, gerilim filmleri veya animasyon.