Roku için iNat TV – Roku’da iNatTV Apk’yi İndirin

En sevdiğimiz ve en yeni filmlerimizi sinema salonunda ailelerimizle birlikte dışarıda izlemek, unutamayacağımız bir şey. Ancak zaman geçtikçe çoğu insan evlerinde kolaylıkla film ve dizi izlemeye başladı. Günümüzde herkes internet üzerinden Hollywood ve Bollywood’dan en son içerikleri indirebilir ve izleyebilir. Buraya kadar ince ama farklı bağlantıları aramak ve gezinmek bazen bize sorun çıkarıyor.

Bunu akılda tutmak için geliştiriciler bizi dünyanın her yerinden en yeni filmleri, web dizilerini ve animeleri içeren çok sayıda mod APK’sı ile tanıştırdı. iNat TV, trend olan web dizilerinin, animasyonların ve daha fazlasının keyfini çıkarmamızı sağlayan mod APK’larından biridir. Burada bazı özellikleri ve kurulum sürecini izleyeceğiz.

iNat TV APK

Farklı OTT platformlarının aylık abonelik giderlerini hiç ölçtünüz mü; Netflix, Hulu, Amazon Prime veya Hotstar?

Binge watch’un tadını çıkarırken para biriktirmek ve korumak zor bir iştir. iNatTV, ücretsiz servisi ile bu soruların cevaplarıyla birlikte geliyor. Basit bir ifadeyle, en son filmleri, TV şovlarını, animasyonları ve canlı TV’yi izlememize izin veren bir mod APK’sıdır. Kullanıcılarını her zaman trend ve en yeni eğlence malzemeleriyle tutar.

iNat TV APK’nın Özellikleri

Sınırsız İçerik: Cihazınızda iNat TV yüklüyse aşırı izleme konusunda endişelenmenize gerek yok. Farklı dillerde n sayıda film, dizi, haber kanalı ve anime var. Sadece iNat TV uygulamasını açın ve kesintisiz oynatmanın keyfini çıkarın.

Kategorize edilmiş şeyler: iNat TV’da tadına varılacak çok sayıda TV programı ve film türü vardır. İzlemek istediğiniz türü bunlardan bulabilirsiniz. Aksiyon, Macera, Animasyon, Bilimkurgu, Suç, Romantik veya Gerilim arasından seçim yapmanızı sağlar.

HD Kalitesi: Diğer uygulamalardan gelen video ve ses kalitesiyle eğlenmiyorsanız, iNatTV’u deneyin. Tüm filmlerinde ve TV şovlarında video kalitesinden ödün vermez. 360p’den 1080p’ye kadar her şeyi oynayabilirsiniz.

Canlı Spor: Spor dünyasında yaşanan çılgınlığı hepimiz biliyoruz. Kullanıcılarının zevki için, iNat TV, aşağıdaki gibi tüm sporları canlı yayınlayan birkaç kanal sunar; NBA, Kriket, Futbol, ​​​​Hokey veya Masa tenisi.

Roku’da iNat TV Nasıl Kurulur?

iNat TV’un yüklenmesi, Tüm ekran alıcısı adlı bir üçüncü taraf uygulaması gerektirir. iNat TV’un Roku’ya başarılı bir şekilde yüklenmesi için bu adımları dikkatlice izleyin.

  1. İlk adımda, Roku çubuğunu akıllı TV’nize bağladığınızdan emin olun.
  2. Şimdi, Roku mağazasında “Tüm ekran alıcısı” arayın.
  3. Roku’ya yüklemek için + Kanal Ekle’ye basın.
  4. Şimdi Akıllı Telefonunuzda Google Play mağazasında “Tüm Ekran” aratın ve kurulum işlemine başlayın.
  5. Bir sonraki adımda, güvenli bir web sitesi aracılığıyla iNat TV APK’yi yükleyin.
  6. Açın ve ilgi alanınıza göre filmleri veya TV şovlarını arayın.
  7. Şimdi o filmi veya şovu “Birlikte Aç” ile açın
  8. Seçeneklerle oynayan bir sürü göreceksiniz. Görünen seçeneklerden Tüm Ekran’ı seçin.
  9. Bir diğer önemli şey, hem Roku TV’nin hem de Akıllı Telefonun aynı ağa sahip olduğundan emin olmaktır.
  10. Şimdi, Roku TV ve iNat TV APK arasındaki bağlantıyı kuracak.

Çözüm

iNat TV, farklı altyazılarda ve dillerde çok sayıda başlığı ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan mükemmel APK’lardan biridir. Herhangi bir kayıt ve para gerektirmez. Bu APK’da, piyasada bulunan diğer APK’lara kıyasla daha az reklam göreceksiniz.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *